Perly Nového Zélandu a Austrálie

cena od 139 990 Kč termín: 03.03.2019 délka: 22 dní (zájezd č. 513404)

22 - denní zájezd

Změna vyhrazena: Změna programu vyhrazena.

Poznámka: Zájezd je pořádán s partnerskou CK.

Min. počet účastníků: 10.

Ubytování: hotel

Stravování: vlastní

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. - 8. den:. Po příletu vyzvednutí českým průvodcem na letišti. Transfer do hotelu, check-in po 14:00. Po zbytek dne relaxace, či prohlídka centra města. Představení Aucklandu z veže Sky Tower (fakultativně) s vyhlídkou na město, zálivy i okolní ostrovy.
9. - 11. den:, centra maorské kultury a geotermální energie. Místní vzduch je prosycen všudypřítomnou sírou. Navštívíte (fakultativně) geotermální pole a maorský skanzen Te Puia , kde doporučujeme podvečerní maorské představení Mitai (fakultativně - NUTNO objednat společně se zájezdem). Za shlédnutí stojí také zahrady Government Gardens a v nich bývalý lázeňský dům , který je jednou z nejkrásnějších staveb na NZ, dnes se v něm nachází muzeum (fakultativně).
12. - 14. den:a zastavíte se u největšího jezera na Novém Zélandu Lake Taupo , které vyplňuje prastarou obří kalderu. Odpoledne se přesunete k aktivním sopkám národního parku Tongariro. Podniknete pěší výlety v NP Tongariro , kde vás uchvátí jedinečná scenérie oblasti zapsané na seznam UNESCO .
15. - 17. den:. Prohlídka centra města, Parlament. Za návštěvu stojí světoznámé muzeum Te Papa (fakultativně). V podvečer vás čeká plavba trajektem přes Cookovu úžinu do Pictonu.
18. - 20. den:je populární pro své nekonečné zálivy, krásné vycházky a vodní sporty. Den strávíte podle vlastních sil a nálady. Na vycházce (po Queen Charlotte Track - doprava vodním taxi), na kajaku (lze půjčit na nábřeží v centru), za pěkného počasí doporučujeme plavání s delfíny a/nebo jejich pozorování (třeba předem objednat). Oblíbená je také plavba poštovní lodí po usedlostech přístupných pouze z vody. Také se nabízí vyhlídkový let hydroplánem , případně ochutnávka místního skvělého vína. Aktivity na tento den jsou zcela na výběru klienta, a jsou fakultativní.
21. - 23. den:v jejich přirozeném prostředí. Prohlídka lokality Palačinkové útesy - tak se říká skalním formacím Punakaiki na západním pobřeží.
24. - 26. den:- nejvyšší hory NZ (fakultativně dle počasí).
27. - 29. den:do stejnojmenného průsmyku, jezera Hawea a Wanaka . V podvečer dojedete do horského městečka Queenstown. Nádherný výhled na celou oblast se vám naskytne z vyhlídky Bobs Peak , kam budete moci vyjet lanovkou (fakultativně).
30. den:spojený s plavbou jetboatem. Nebo se můžete projít do městkých zahrad s panoramatickými výhledy na jezero, zajít na světoznámé hamburgery nebo zmrzlinu. Odpoledne se vydáte do Te Anau Basin .


Podobné zájezdy v této destinaci

129 990 Kč
Základní cena od 129 990 Kč

Největší krásy Nového Zélandu

Nový Zéland
Auckland • Bay of Islands • Puhoi • Hobitín • Rotorua • Wellington • Picton • NP Paparoa • Hokitika • Wanaka • Queenstown • Te Anau • Milford Sound • NP Mount Cook • Christchurch Změna vyhrazena: Změna programu vyhrazena. Poznámka: Cesta v prostoru i v čase pro všechny vaše smysly. Zažijete opravdu to…
termín: 16.11.2019 délka: 22 dní
98 990 Kč
Základní cena od 98 990 Kč

Nový Zéland - Velká cesta napříč Severním i Jižním ostrovem

Nový Zéland
NOVÝ ZÉLAND - velká cesta napříč Severním i Jižním ostrovem Auckland – Thames – Coromandel – Rotorua – Te Puia – vodopády Huka Falls, Taupo – sopky NP Tongariro – Wellington – Picton - Malborough Sounds – Nelson – Punakaiki, Hokitika, ledovec Fox Glacier, NP Westland – jezera Hawea a Wanaka, NP Fiordland…
termín: 20.10.2019 délka: 17 dní
133 990 Kč
Základní cena od 133 990 Kč

Nový Zéland od severu k jihu

Nový Zéland
termín: 28.10.2019 délka: 18 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Auckland 14 °C
Christchurch 11 °C
Wellington 13 °C

Základní informace

Nový Zéland

Nový Zéland
Hlavní město: Wellington
Počet obyvatel: 3 580 200
Měna: NZD
Rozloha: 268,676 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://novy-zeland.vasezajezdy.cz/zajezdy/perly-noveho-zelandu-a-australie-513404/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://novy-zeland.vasezajezdy.cz